Kadın Butik Giyim
TR EN ES
Blanca

ÜRETİM

ÜRETİM

30 yılı aşkın tecrübeye  sahip olan Blanca Tekstil, örme ve dokuma  hazır giyim üretiminin her alanında üstün bir tecrübeye sahiptir. Bu tecrübe tasarımdan, üretime, paketlemeden nakliyeye kadar uzanmaktadır.


ÜRETİM SÜRECİ

 TASARIM:

Tasarım ekibimizle müşteri taleplerimize uygun, kalitenin ön planda olduğu ve birbirine uyumlu koleksiyonlar çıkarmak için her süreci dikkatlice kontrol ediyoruz. Koleksiyonlarımızdaki tasarımlarımızı sürdürülebilirliğe, değişen moda akımlarına ve müşterilerimizin tarzına  uygun hem estetik hem de ticari düşünerek tasarlıyor ve üretiyoruz. Ayrıca talep ve temalara göre özel kapsül koleksiyonlar da oluşturmaktadır. 

NUMUNE:

Numune aşamasında verilen siparişlerin üretimine başlamadan önce müşterilerimizden onay almak için bir prototip oluşturuyoruz.

Böylece tasarımların işlevselliğini test edilmesine ve gerekli görülen değişikliklerin uygulanmasına olanak tanıyoruz.

KESİM:

Numunelerin onayı alındıktan sonra, gerekli testlerin ve pilot kontrollerinin yapılması ile birlikte üretim aşamasına geçerek, son teknoloji ekipmanlarımızla otomatik kesim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Sistemimizde kullanılan otomatik yerleştirme yazılımı ile kesme işlemi manuel kesmeye göre çok daha verimli, hızlı ve kaliteli biçimde gerçekleştirilir.

DİKİM:

Kesim ve tasnifi tamamlanmış ürünlerimizi planlanmış olan üretim programımıza göre kendimize ait olan, tüm kalite standartlarına uygun fabrikalarımızda dikiyoruz.

KALİTE KONTROL:

Üretim boyunca, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda oluşturmuş olduğumuz kalite standartlarımızın devamlılığını sağlamak için kesim aşamasından dikim ve ürünlerin paketlemesine kadar olan tüm aşamalar uzmanlarımız tarafından kalite kontrolden geçiriliyor.

Tüm siparişlerimiz kendi iç bünyemizdeki kalite güvence ekibinin final kontrollerinden sonra yükleme onayı için müşterilerimize teslim ediliyor.

SEZER DOĞAN

Akdeniz Mahallesi Necatibey Bulvarı No:4 Kamil Tınas İş Merkezi Kapı No:607 Atölye Blanca Çankaya Konak - İZMİR

Ofis: +90 232 446 28 06 | Whatsapp: +34 661 354 007
BAĞLAN
© 2010-2022 Blanca. Tüm hakları saklıdır.
Güvenli Alışveriş | Değişim & İade | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi
design by ixir.