Kadın Butik Giyim
Blanca

HAKKIMIZDA

POSTMODERN NATÜREL

Bize göre asalet sadelikte gizlidir.

Aslına bakarsan bir kadının iyi görünebilmesi için gereken en önemli detay en iyi kumaşı, en iyi kalıpla birleştirerek hazırlanmış, kendi vücuduna en uygun elbiseyi bulabilmesinde saklıdır.

Biz de arayıp bir türlü bulamadığın o doğal, sade, rahat ama bir o kadar da çekici ve zarif olan elbiselere kolaylıkla ulaşabilmen için bu gardrobu yaratmaya karar verdik.

Ve bir doğa tutkunu olarak en organik kumaşları bir araya getirerek geceyi gündüze bağlayan tüm zamanları doldurabilecek en organik elbiseleri üreterek seni gardrobumuzla buluşturmaktan sonsuz keyif ve heyecan duyuyoruz.

KALİTE, MALİYET, DOĞA DÖNGÜSÜ

Kalite ve maliyet konusuna değinmemiz gerekirse tüm üretim sürecimizi doğa dostu olarak yürütebilmek en önemli hedeflerimizden biri. Tüm kumaşlarımızı en kaliteli pamuk ipliklerinden özenle kendimiz için dokutuyoruz ve bu güven hissinin verdiği hazzı tarif bile edemiyoruz.

Bu sebeple üretimde kaliteyi en yüksek düzeyde tutarak piyasada var olan organik ürün fiyatlarının altında kalmaya çalışmak, kaliteye hakkı kadar bir değer biçmek için oldukça dikkatli davranıyoruz.

Hem doğanın hem bedeninin senin için ne kadar önemli ve değerli olduğunun farkındaysan tam da olman gereken yerdesin. Bu gardroptan giyinmek sana ve ruhuna çok iyi gelecek...

BLANCA

326 Sk. No:2-2/A Bahçelievler Üçyol İZMİR

+90 232 250 10 51
BAĞLAN
AKSESUAR
BİLEKLİK
© 2010-2018 Blanca. Tüm hakları saklıdır.
Güvenli Alışveriş | Değişim & İade | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi
design by ixir.