Kadın Butik Giyim
TR EN ES
Blanca

DEĞİŞİM VE İADE

İADE VE DEĞİŞİMLER

- Öncelikle BLANCA’nın gardrobunda   değişim yapmak alışveriş yapmak kadar kolaydır. Blanca’nın Gardrobundan yapacağınız alışverişlerin kargo ücreti tarafımıza aittir.Değişim için ürünü herhangi bir kargoya bedelini ödeyerek teslim ettikten sonra ürünün elimize ulaşmasını beklemeniz yeterlidir. 

• Iade hakkinda ?

Ürün iadesi yapılamamakta sadece değişim hakkı mevcuttur.

• Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Memnun kalmadığınız veya herhangi başka bir neden ile değiştirmek istediğiniz ürünler için 15 gün boyunca değişim hakkınız bulunmaktadır. Konu ile ilgili olarak destek@blanca.com.tr 'a mail atabilir veya 0232 446 28 06  nolu telefondan bize ulaşarak paketinizi ücretsiz kargo ile bize yollayabilirsiniz ve istediğiniz diğer bir ürün ile değişimini urunu teslim aldiktan itibaren 15 gun icerisinde olmak kosulu ile kargo bedelini ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

• Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

Eğer blanca.com.tr’den aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 15 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak destek@blanca.com.tr 'a mail atabilir veya 0232 446 28 06 nolu telefondan bize ulaşarak paketinizi ücretsiz kargo ile bize yollayabilirsiniz.

• Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda destek@blanca.com.tr  adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz veya 0232 446 28 06 numaralı telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.

 

GENEL SÜREÇ

15 iş günü içinde teslimat

Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde bizlere ulaşan siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınarak belirtilen süreç içerisinde kargoya teslim edilecektir. Teslimat ile ilgili yaşanılacak herhangi bir problemde, belirtmiş olduğunuz  telefon numaralarından sizlere ulaşılarak, bilgilendirme yapılacaktır. 

Havale/EFT yoluyla yapılan ödemelerde yukarıda belirtilen süreç, ödemenin hesabımıza ulaşmasını takiben başlayacaktır.

Sipariş verdiğiniz ürünler anlaşmalı kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenilir şekilde size ulaştırılacaktır. Tüm siparişleriniz de belirtilen şartlara uyulduğunda  ilk kargo ücreti bizim tarafımızdan ödenmekte olup değişim ve  iade için kargo ödemesi sizin tarafınıza aittir.

www.blanca.com.tr 'de teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Siparişleriniz 1-2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo’ya teslim edilir.Türkiye sınırları dahilindeki herhangi bir yere ulaşım süremiz en geç 15 iş günüdür.

Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple, siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisinin yanında, paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede destek@blanca.com.tr ’ye e-posta göndererek, 0232 446 28 06 veya 0537 954 50 14 ’i arayarak bize bilgi veriniz.

Siparişinizi takip etmek için

Ana menüde “Hesabım” butonunu tıklayıp “Siparişlerim”i seçtiğinizde açılan sayfada sunulan takip numaranız ile siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

SEZER DOĞAN

Akdeniz Mahallesi Necatibey Bulvarı No:4 Kamil Tınas İş Merkezi Kapı No:607 Atölye Blanca Çankaya Konak - İZMİR

Ofis: +90 232 446 28 06 | Whatsapp: +34 661 354 007
BAĞLAN
© 2010-2022 Blanca. Tüm hakları saklıdır.
Güvenli Alışveriş | Değişim & İade | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi
design by ixir.